Colectia de poze allaboutus.3xforum.ro
Total 34 poze.


 
asculta radio7 la   .... cele mai noi hituri, cea mai buna muzica!!! (fara manele), only house,asculta Radio7 la .... cele mai noi hituri, cea mai buna muzica!!! (fara manele), ONLY house, dance, hip-hop, r&b etc VA ASTEPTAM
31.07.200613.6KB
ai draq ho ba ho ca pun ;)) no comment!!Ai draq ho ba ho ca pun ;))
28.09.200631.7KB
cine vrea sa ajunga ca si el?????? basket / street ballcine vrea sa ajunga ca si el??????
31.07.200629.2KB
vine 14 v-atzi suntetzi in love :rolleyes: ce facem dre de ziua ziuaVine 14 februarie... V-atzi pregatit..?? suntetzi in love :rolleyes: Ce facem dre de Ziua Indragostitilor?? :rusine::zzz:
31.07.200615.6KB

 
filmele horror sunt cele mai mi-a placut soooper tare the kill mai tare kill bill....:) horrorfilmele horror sunt cele mai tari....mie mi-a placut soooper tare The ring....shi Kill Bill.....da mai tare kill Bill....:)
31.07.20064.9KB
poze haioase:rotfl::rotfl:
30.07.200629KB
cei care au poze cu coregrafii .. care merg la meciuri :d .. care fac parte din diferite brigazi :dCei care au poze cu coregrafii .. care merg la meciuri :D .. care fac parte din diferite brigazi :D .. postatzi aici :razz: ! Sau cei interesatzi de fenomenu acesta :p
31.07.200626.5KB
si yo-s fina :d ! 
sunt o zani (*) ... prietenii stiu de ce ;) sunt petit :d 
sunt rockeritza siSi yo-s fina :D ! Sunt o Zani (*) ... prietenii stiu de ce ;) sunt petit :D Sunt rockeritza :rolleyes:.. si n-am okii verzi.. spre deosebire de altzii >:P :rolleyes: I`m in love : x :rusine::rusine::rusine: P.S : O poza 4 Magikal !! :*
31.07.200613.4KB

 
dc? contra si de ce?:p:rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl: dc?
31.07.20065.6KB
hop shi eu p pot spune eu dspr mn...sunt a 10a, :x music & nu mai am la ora asta:)) ktalinahop shi eu p aici:P.sunt ktalina...:-?c pot spune eu dspr mn...sunt a 10a, sagatatoare, :X music & chocolate...shi nu mai am inspiratzie la ora asta:))
31.07.200615.8KB
hm.....mie imi plac ales de la clubbing :d househm.....mie imi plac mixurile...mai ales de la klubbheads...adika clubbing :D
31.07.20062.5KB
dr.dre rulz rapp / hip`hopDr.Dre Rulz
31.07.200637.5KB

 
well :hi: eu sunt carmen sau thespell on tc thespellwell :hi: eu sunt Carmen sau TheSpell on TC
28.08.200639KB
ies cu doar o viatza am:d
nu care vb p la sa va simtzitzi cu totzii bine alexutzaname:aLeXuTzA data nashterii:30.06.'89 ador:sa ies cu prietenii,petreceri,distractzia,k doar o viatza am:D nu suport:oamenii care vb p la spate bauturi preferate:garonne,cola,sprite Sper sa va simtzitzi cu totzii bine aici!poopik:razz:
31.07.200650.2KB
niggaz talk a lot of shit, but that's after i'm gone
cause they fear me in physical form
let it beNiggaz talk a lot of shit, but that's after I'm gone Cause they fear me in physical form Let it be known I'm troublesome:finger::finger::finger::finger: Si ca sa nu mia zica altii ca punem versuri de la 2Pac ne prezentam: -Elev:)) -Fumator -alcolist -maniac cu jocurile PC in special Diablo2 :D -scandalagiu ====>cand e cazu !!! :d -si in rest ma stiti!!! WEST SIDE
02.10.20063.1KB
pey...sunt vara nascuta p 25 martie ....in 93....imi place km aat...poop monikpey...sunt monik....sunt vara raluk:D:D!!!!!sunt nascuta p 25 martie ....in 93....imi place muzik.....NU MANELE!!!!!!!!! :finger::finger:...shi km aat...poop
22.09.200628.2KB

 
si acu sa o arat si pe vara mea ce face :| macar stiu ca sangele meu curge si prin venele ei ;)) nosi acu sa o arat si pe vara mea ce face :| macar stiu ca sangele meu curge si prin venele ei ;))
31.07.200651KB
peluza din giulesti ;) fenomenul ultrasPeluza din Giulesti ;)
31.07.200614.9KB
eu zic ca e cel cu mult mai sa nu gresesc :p) t3roristeu zic ca e cel cu ochelari...pare mult mai destept(sper sa nu gresesc :p)
25.07.20065KB
fetelor cand o sa vina moda asta ? :rolleyes: ce stiluri de va plac?Fetelor cand o sa vina moda asta ? :rolleyes:
31.07.20063.7KB

 
dap..uite ink o poza cu mine :d this is me >:)dap..uite ink o poza cu mine :D
20.08.200629.3KB
:cool: c caine am :cool::cool: c caine am :cool:
31.07.200626.5KB
ooops... uitasem poza :d zanitzaooops... uitasem poza :D
31.07.20069.8KB
stitzi macar ce'i aia vad k nimeni nu a indraznit sa atinga subiectul asta pana v'atzi vreodata?Stitzi macar ce'i aia dragoste?:rotfl:k vad k nimeni nu a indraznit sa atinga subiectul asta pana acum...:rusine::rotfl:
31.07.20065.1KB

 
that's me &ma' girl and some friends sayin' that's me &ma' girl and some friends sayin' " hi wassup? :finger: )
31.07.200629KB
armata steaua, ceausescu steaua, in canale steaua, comunistii din ghencea ! :finger: fotbal ..si iarARMATA steaua, CEAUSESCU steaua, IN CANALE steaua, COMUNISTII DIN ghencea ! :finger:
16.09.200621.5KB
ia c masini belea :d:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
31.07.200628.6KB
cu dejetu din mijloc ridikt dinamo shi rapid sunt d kkt ...ne pisham p voi p caini shi p cioroicu dejetu din mijloc ridikt dinamo shi rapid sunt d kkt ...ne pisham p voi p caini shi p cioroi ....muie celor c nu sunt cu noi:D:D:D:rotfl::rotfl:
31.07.200625.6KB

 
mai bine zis ...we fotbal ..si iar fotbal !estika.....u're good.....sau mai bine zis ...we are....:zzz::zzz:
31.07.200612.6KB
16 anishori am :rolleyes: zanitza16 anishori am :rolleyes:
31.07.200644.2KB
eu am cel mai dulce katzelush ...Eu am cel mai dulce katzelush ... :rolleyes::rolleyes::rolleyes:
31.07.200613.1KB
pai ...nu ar fi multe de de ani de cand ma suporta lumea si pamantul ......sunt din braila .......siPai ...nu ar fi multe de spus.....23 de ani de cand ma suporta lumea si pamantul ......sunt din Braila .......si mai multe va las pe voi sa le aflati despre mine:D
31.07.200619.8KB

 
asa ceva exista doar intr-un sat din vine sa plangi de ras... poze haioaseasa ceva exista doar intr-un sat din arad.....iti vine sa plangi de ras...
30.07.200632.2KB
park d la raluk am poze haioasepark d la raluk am poza...kisses!!
30.07.200632.4KB