asculta Radio7 la .... cele mai noi hituri, cea mai buna muzica!!! (fara manele), ONLY house, dance, hip-hop, r&b etc
VA ASTEPTAM
31.07.2006
13.6KB
Ai draq ho ba ho ca pun ;))
28.09.2006
31.7KB
cine vrea sa ajunga ca si el??????
31.07.2006
29.2KB
Vine 14 februarie... V-atzi pregatit..?? suntetzi in love :rolleyes: Ce facem dre de Ziua Indragostitilor?? :rusine::zzz:
31.07.2006
15.6KB
filmele horror sunt cele mai tari....mie mi-a placut soooper tare The ring....shi Kill Bill.....da mai tare kill Bill....:)
31.07.2006
4.9KB
:rotfl::rotfl:
30.07.2006
29KB
Cei care au poze cu coregrafii .. care merg la meciuri :D .. care fac parte din diferite brigazi :D .. postatzi aici :razz: ! Sau cei interesatzi de fenomenu acesta :p
31.07.2006
26.5KB
Si yo-s fina :D !
Sunt o Zani (*) ... prietenii stiu de ce ;) sunt petit :D
Sunt rockeritza :rolleyes:.. si n-am okii verzi.. spre deosebire de altzii >:P :rolleyes:
I`m in love : x :rusine::rusine::rusine:
P.S : O poza 4 Magikal !! :*
31.07.2006
13.4KB
:rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl: dc?
31.07.2006
5.6KB
hop shi eu p aici:P.sunt ktalina...:-?c pot spune eu dspr mn...sunt a 10a, sagatatoare, :X music & chocolate...shi nu mai am inspiratzie la ora asta:))
31.07.2006
15.8KB
hm.....mie imi plac mixurile...mai ales de la klubbheads...adika clubbing :D
31.07.2006
2.5KB
Dr.Dre Rulz
31.07.2006
37.5KB
well :hi: eu sunt Carmen sau TheSpell on TC
28.08.2006
39KB
name:aLeXuTzA
data nashterii:30.06.'89
ador:sa ies cu prietenii,petreceri,distractzia,k doar o viatza am:D
nu suport:oamenii care vb p la spate
bauturi preferate:garonne,cola,sprite
Sper sa va simtzitzi cu totzii bine aici!poopik:razz:
31.07.2006
50.2KB
Niggaz talk a lot of shit, but that's after I'm gone
Cause they fear me in physical form
Let it be known I'm troublesome:finger::finger::finger::finger:
Si ca sa nu mia zica altii ca punem versuri de la 2Pac ne prezentam:
-Elev:))
-Fumator
-alcolist
-maniac cu jocurile PC in special Diablo2 :D
-scandalagiu ====>cand e cazu !!! :d
-si in rest ma stiti!!!
WEST SIDE
02.10.2006
3.1KB
pey...sunt monik....sunt vara raluk:D:D!!!!!sunt nascuta p 25 martie ....in 93....imi place muzik.....NU MANELE!!!!!!!!! :finger::finger:...shi km aat...poop
22.09.2006
28.2KB
si acu sa o arat si pe vara mea ce face :| macar stiu ca sangele meu curge si prin venele ei ;))
31.07.2006
51KB
Peluza din Giulesti ;)
31.07.2006
14.9KB
eu zic ca e cel cu ochelari...pare mult mai destept(sper sa nu gresesc :p)
25.07.2006
5KB
Fetelor cand o sa vina moda asta ? :rolleyes:
31.07.2006
3.7KB
dap..uite ink o poza cu mine :D
20.08.2006
29.3KB
:cool: c caine am :cool:
31.07.2006
26.5KB
ooops... uitasem poza :D
31.07.2006
9.8KB
Stitzi macar ce'i aia dragoste?:rotfl:k vad k nimeni nu a indraznit sa atinga subiectul asta pana acum...:rusine::rotfl:
31.07.2006
5.1KB
that's me &ma' girl and some friends sayin' " hi wassup? :finger: )
31.07.2006
29KB
ARMATA steaua, CEAUSESCU steaua, IN CANALE steaua, COMUNISTII DIN ghencea ! :finger:
16.09.2006
21.5KB
:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
31.07.2006
28.6KB
cu dejetu din mijloc ridikt dinamo shi rapid sunt d kkt ...ne pisham p voi p caini shi p cioroi ....muie celor c nu sunt cu noi:D:D:D:rotfl::rotfl:
31.07.2006
25.6KB
estika.....u're good.....sau mai bine zis ...we are....:zzz::zzz:
31.07.2006
12.6KB
16 anishori am :rolleyes:
31.07.2006
44.2KB
Eu am cel mai dulce katzelush ... :rolleyes::rolleyes::rolleyes:
31.07.2006
13.1KB
Pai ...nu ar fi multe de spus.....23 de ani de cand ma suporta lumea si pamantul ......sunt din Braila .......si mai multe va las pe voi sa le aflati despre mine:D
31.07.2006
19.8KB
asa ceva exista doar intr-un sat din arad.....iti vine sa plangi de ras...