AlL aBoUt Us...
ThE BeSt Of ThE BeSt!!!
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
AlL aBoUt Us... | Inregistrare | Login
POZE ALL ABOUT US...
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: angela31 la Simpatie.ro
 | Femeie 23 ani Buzau cauta Barbat 24 - 60 ani |
|
|
tasS
Big Mother Fucker!
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 144
|
|
postati si voi niste bancuri sau niste povesti mai funny 
_______________________________________ You tried your best and you failed miserably. The lesson is 'never try'!!!
Jump out your window and land on your head. Repeat until you pass out.
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
tasS
Big Mother Fucker!
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 144
|
|
O femeie foarte foarte urata intra intr-un magazin cu cei doi baieti ai ei. Un om o intreaba -Sunt gemeni?" Femeia consternata ii raspunde: -Nu. Unu are 2 ani si altu 10. De ce intrebati? Barabtu ii raspudne: Asa fara motiv. Decat ca nu puteam sa imi imaginez ca cineva v-a futut de 2 ori!
_______________________________________ You tried your best and you failed miserably. The lesson is 'never try'!!!
Jump out your window and land on your head. Repeat until you pass out.
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
tasS
Big Mother Fucker!
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 144
|
|
marpha bancu 
_______________________________________ You tried your best and you failed miserably. The lesson is 'never try'!!!
Jump out your window and land on your head. Repeat until you pass out.
|
|
| pus acum 20 ani |
|
RaLuKa
Administrator
 Din: bucuresti ... dr.tab
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 190
|
|
La o casa de nebuni se vopsesc gardurile in roshu. Ziua urmatoare vopseaua de pe gard dispare: o mancasera nebunii. Se mai vopseste odata gardul si acelasi lucru. Ziua urmatoare dispare. Directorul nu-shi poate explica ce se intampla si mai incearca odata. De data asta gardul este vopsit in verde. A doua zi dimineata merge sa verifice si numa' ii vede pe nebuni sezand de-a lungul gardului si stand asa. - Ce asteptati ma, in fata gardului??? - Asteptam sa se coaca.
 
CODUL MUNCII: 1.Ne nastem obositi pt. a ne odihni 2.Munca l-a creat pe om dar nici lenea nu l-a omorat 3.Daca vezi un coleg odihnindu-se,ajuta-l 4.Daca ti se face chef sa te apuci de munca, stai jos, odihneste-te si o sa-ti treaca 5.Ce poti face azi nu lasa pe maine ci pe poimaine sau raspoimaine,ca poate nu mai este nevoie. 6.Un lucru care nu se rezolva de la sine in 30 de zile, nu merita sa te mai ocupi de el. 7.Munca e sanatate curata, deci sa- o lasam pt. cei mai bolnavi ca noi. 8.Munca il innobileaza pe om , societatea noastra nu mai are nevoie de nobili, caci a trecut vremea lor. 9.Cine se scoala prea de dimineata doarme prea putin, e obosit si casca toata ziua. 10.Cine nu munceste nu greseste, iar cine nu greseste merita promovat. 11.Serviciul nu e crasma sa stai toata ziua in el, asa ca mai du-te dracului acasa loooool ) )  c imi plac astea
_______________________________________ cine ma stie inseamna k ma cunoaste ... kre nu o sa ma cunoask 
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Estika
nu va mai luatzi d el...k e shi el mic :p
 Din: p.zda mamii :\
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 226
|
|
ula venind acasa de la scoala o vede pe maicasa goala in fata oglinzii.Uitindu-se spre ea o intreaba: - Ce-ai acolo negru intre picioare? - O pasarica. La care Bula: - Vezi sa nu-ti intre in pizda!
Bula cu un prieten pe strada. Bula ii zice acestuia:-Cand ajung acasa praf fac chilotii nevesti-mi! -De ce ma? intreaba prietenul -Ma strang de mor.
 Accident la locul de munca. Bula este anchetat in legatura cu moartea lui Ion. Politistu: - Ma, Bula, cum a murit Ion? - Pai injura si Dumnezeu l-a pedepsit. - Cum injura, ma? - Pai tot zicea "Bula, In Dumnezeu' matii, nu mai zgaltana schela!".
_______________________________________ Pe culoarea ros-albastra Se pisha echipa noastra Iar pe fanii lu steaua Ne p___m toata viata!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
RaLuKa
Administrator
 Din: bucuresti ... dr.tab
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 190
|
|
   O soacra cu trei gineri hotaraste sa-i puna pe toti la incercare. In prima zi se arunca in lacul de langa casa.Sare ginerele mare shi o salveaza. Seara, ginerele gaseshte in fata casei un Mertzan pe care era un bilet: "Ce-ai facut, ce primeshti. Semnat:mama soacra." A doua zi soacra sare iar in lac shi o salveaza ginerele mijlociu. Seara, ginerele gaseshte in fata casei un Harley Davidson super cu un bilet: "Ce-ai facut, ce primeshti.Semnat: mama soacra." A treia zi soacra sare iar in lac shi ginerele mic se gandeshte: La ala mare i-o dat un Merzan, la ala mijlociu un Harley,mie sigur n-o sa-mi dea nimic. Da'o-n pizdaa ma'sii. Seara ginerele mic gaseste un Ferrari in fata casei cu un bilet: "Ce-ai facut, ce primeshti. Semnat: tata socru."
 "Un terorist la poarta raiului.Bate la usa si raspunde Sfantul Petru. -Ce-i cu tine aici?(intreaba Sfantu Petru). -Am venit sa intru in Rai. Ia Sfantu Petru registrul si il cauta dupa nume. -Bine ma, dar tu nu poti intra in Rai pentru ca ai omorat mii de oameni si ai daramat sute de cladiri. La care teroristul: -Bine ma,daca eu nu pot intra in Rai, atunci voi aveti 10 secunde sa iesiti afara!
  
_______________________________________ cine ma stie inseamna k ma cunoaste ... kre nu o sa ma cunoask 
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Estika
nu va mai luatzi d el...k e shi el mic :p
 Din: p.zda mamii :\
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 226
|
|

_______________________________________ Pe culoarea ros-albastra Se pisha echipa noastra Iar pe fanii lu steaua Ne p___m toata viata!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Estika
nu va mai luatzi d el...k e shi el mic :p
 Din: p.zda mamii :\
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 226
|
|
3betivi bat la usa unei doamne. Femeia deschide usa;dar ramane surprinsa!! Unul dintre betivi raspunde: -Am venit sa-l conducem pe sotul dvs acasa dar nu stim care dintre noi este.
  Doi marinari se certau in incinta unui magazin : -Ba,luam doua sau trei? -Ba, io zic sa luam doua ca data trecuta am luat trei si ne-a ramas una! COMANDA: -Doua bomboane si sapte sticle de rom!
_______________________________________ Pe culoarea ros-albastra Se pisha echipa noastra Iar pe fanii lu steaua Ne p___m toata viata!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
tasS
Big Mother Fucker!
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 144
|
|
Un italian in Bucuresti, agata o curva, o duce la el in apartament. Inaninte sa si-o puna, o vede pe tipa ca se dadea cu o crema prin pasarica. Mirat, o intreaba: - Ma per che? Tipa: - Per alunecare. La care italianu' isi da jos lantul de la git si si-l infasoara pe scula. Tipa, mirata: - Ma per che? Italianu': - Per non derapare ....
_______________________________________ You tried your best and you failed miserably. The lesson is 'never try'!!!
Jump out your window and land on your head. Repeat until you pass out.
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Magikal
park e ceva d capu tau..
 Din: Dr.Taberei
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 52
|
|
Un gunoier suna la usa unei case! Cine-i, intreaba stapina casei? Gunoierul! Tipa ii deschide usa ii deschide fermuarul si ii suge pula! In culmea fericirii gunoierul le povesteste colegilor si bineinteles ca merge si al doilea gunoier si faza se repeta. Excitat la culme merge si soferul de pe masina de gunoi, si suna la usa. Cine-i? intreaba tipa. Soferul de pe masina de gunoi! Tipa ii deschide usa ii da 5 mii de lei si inchide usa. Soferul contrariat insista si o intreaba de ce lui nu ia supt-o la care tipa raspunde: Cind a plecat sotul meu de acasa a spus ca daca vin gunoierii la sofer sa-i dau 5 mii de lei iar la restul MUIE!!!
_______________________________________ De ce sa bei si sa conduci ....cand poti sa fumezi si si zbori?
|
|
| pus acum 20 ani |
|
RaLuKa
Administrator
 Din: bucuresti ... dr.tab
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 190
|
|
Un shoarece alergat de o pisica intra innebunit intr'un grajd. Da aici de o vaca: - Vaco, vaco, ajuta'ma, ascunde'ma repede, te rog ! - Unde sa te ascund ma soarece? Ii vine vacii o idee si se balega pe soarece. Intra pisica: - Vaco, zi'mi repede unde e nenorocitul ala de soarece ! - Nu am vazut nici un soarece dar daca vrei uita'te si tu p'aici. Se uita pisica prin zona si vede codita soricelului iesind din gramada de balega. Morala 1: Nu oricine te baga in rahat iti vrea raul. Morala 2: Nu oricine te scoate din rahat iti vrea binele. Morala 3: Daca te bagi in rahat macar baga-te cu totul.
   Un naturalist amator studiaza un purice. Il asheaza pe o foaie de hartie si striga : - Sari ! Puricele sare. Naturalistul ii taie picioarele, il pune iar pe hartie si striga: - Sari ! Puricele nu mai sare ! Naturalistul noteaza: "Dupa ce i se taie picioarele, puricele nu mai aude" Trei broaste pe marginea lacului, stateau de vorba. Zice prima: 'Oac.' A doua: 'Oac, oac.' A treia: 'Oac, oac, oac.' La care prima scoate pistolul din buzunar si pac, o impusca pe-a treia. A doua, mirata: '?!? Ce-ai avut dom'le cu ea?' A treia: 'Stia prea multe.'
 
_______________________________________ cine ma stie inseamna k ma cunoaste ... kre nu o sa ma cunoask 
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
tasS
Big Mother Fucker!
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 144
|
|
)) tare ala cu balega
_______________________________________ You tried your best and you failed miserably. The lesson is 'never try'!!!
Jump out your window and land on your head. Repeat until you pass out.
|
|
| pus acum 20 ani |
|
RaLuKa
Administrator
 Din: bucuresti ... dr.tab
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 190
|
|
dap..stiu  
_______________________________________ cine ma stie inseamna k ma cunoaste ... kre nu o sa ma cunoask 
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Estika
nu va mai luatzi d el...k e shi el mic :p
 Din: p.zda mamii :\
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 226
|
|
Un naturalist amator studiazã un purice. Îl aseazã pe o foaie de hârtie si strigã : - Sari ! Puricele sare. Naturalistul îi taie picioarele, îl pune iar pe hârtie si strigã: -Sari ! Puricele nu mai sare ! Naturalistul noteaza: - Dupã ce i se taie picioarele, puricele nu mai aude.
   Cica un OZN a aterizat la olteni si primarul unui sat îi sfatuieste pe locuitori ca, în caz ca vad un extraterestru, sa vorbeasca clar, raspicat si nu prea mult. Gheorghe era la coasa; coseste el ce coseste si vede ceva mic, verde, si cu ochii bulbucati în iarba. Se duce la el si-i zice: - Eu, Gheorghe, cosas, cosesc... La care creatura din iarba zice: - Eu, Ghita, padurar, ma cac!
  
_______________________________________ Pe culoarea ros-albastra Se pisha echipa noastra Iar pe fanii lu steaua Ne p___m toata viata!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
RaLuKa
Administrator
 Din: bucuresti ... dr.tab
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 190
|
|
vezi k aia cu puricele am pus'o shi yo c faci mah aici?
_______________________________________ cine ma stie inseamna k ma cunoaste ... kre nu o sa ma cunoask 
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Estika
nu va mai luatzi d el...k e shi el mic :p
 Din: p.zda mamii :\
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 226
|
|
mai pune o data shh poa' nu se prinde lumea 
_______________________________________ Pe culoarea ros-albastra Se pisha echipa noastra Iar pe fanii lu steaua Ne p___m toata viata!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Estika
nu va mai luatzi d el...k e shi el mic :p
 Din: p.zda mamii :\
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 226
|
|
-...alllooo!... Ghicitoarea Omida? - Da, mancati-as! - Ghici cine-i la telefon?!!
    
_______________________________________ Pe culoarea ros-albastra Se pisha echipa noastra Iar pe fanii lu steaua Ne p___m toata viata!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Magikal
park e ceva d capu tau..
 Din: Dr.Taberei
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 52
|
|
Intr-un autobuz un tip intreaba pe o tipa: -Te dai jos? Tipa: -"Da." La care tipul: -"Da cu ce te dai ca tare miroase fain?"
_______________________________________ De ce sa bei si sa conduci ....cand poti sa fumezi si si zbori?
|
|
| pus acum 20 ani |
|
IceBoy
sa te vad c potzi..
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 9
|
|
Bula si cu sora-sa, singuri acasa! Sora lui Bula aude ca Bula ii cel mai tare la f*** din toata scoala. -Hai fa-o si cu mine, zice sora! -Taci! Esti sora-mea cum sa fac cu tine, iti dau doua dupa cap! A doua zi: -Te rog eu frumos, fa-o si cu mine! -Tu ai innebunit, pleaca si lasa-ma, esti sora-mea, nu fac cu tine! A treia zi: -Uite, maine vin parintii din concediu si nu vei mai avea niciodata ocazia sa o faci si cu mine, hai te rog! -Nu, deloc! ... Dupa mai multe rugaminti Bula accepta: -Bine, hai urca in pat! Bula se urca pe ea si incepe sa f***! La un moment dat sora-sa in extaz: -Bula, dar tu f*** mai bine ca tata! -Stiu, asa zice si mama ........
_______________________________________ ONE MORE ROAD TO CROSS,ONE MORE RISK TO TAKE
|
|
| pus acum 20 ani |
|