AlL aBoUt Us...
ThE BeSt Of ThE BeSt!!!
Lista Forumurilor Pe Tematici
AlL aBoUt Us... | Inregistrare | Login

POZE ALL ABOUT US...

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
Nicole23
Femeie
25 ani
Bucuresti
cauta Barbat
28 - 65 ani
AlL aBoUt Us... / Filme / Telenovele-Doar pt fete :D Moderat de ALkolic, tasS
Autor
Mesaj Pagini: 1
Antonescu
deja incerci sa ma depasesti..

Din: Groapa
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 88
Meritau si fetele noastre topic

_______________________________________
:|
:|:|:|:|p
:|

pus acum 20 ani
   
Zanitza
fina mea >:)

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 89
itzi spun eu.. fetele nu se mai uita la soap-operas... au dat-o pe crims.. E mai praktik crimsu`.. e mai mult dekat o telenovela ( depinde si ce persoane intalnesti pe akolo )

pus acum 20 ani
   
Magikal
park e ceva d capu tau..

Din: Dr.Taberei
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 52
Vai de cand asteptam acest topic .Imi plac foarte mult telenovelele. Lakrimi de iubire e la moda acum .

_______________________________________
De ce sa bei si sa conduci ....cand poti sa fumezi si si zbori?

pus acum 20 ani
   
Zanitza
fina mea >:)

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 89

Magikal a scris:

Vai de cand asteptam acest topic .Imi plac foarte mult telenovelele. Lakrimi de iubire e la moda acum .

Ai vazut azi kand i-a spus lu` aia k-o iubeste? nu-mi venea sa creeeed... mai sa-mi kada floricele pe jos
Un sfat de la mine : Ceretzi akordul parintzilor.. inainte de a va uita la filme d-astea... k va tampesk  ... Avetzi mai sus exemplul ideal


pus acum 20 ani
   
Magikal
park e ceva d capu tau..

Din: Dr.Taberei
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 52
who me

_______________________________________
De ce sa bei si sa conduci ....cand poti sa fumezi si si zbori?

pus acum 20 ani
   
Zanitza
fina mea >:)

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 89

Magikal a scris:

who me

neaaaaah... nici pe departe.. nici n-am batut apropo la tine
Ai inebunit de tot  ti-am zis sa stai departe de kainele ala din gara... aku` ai luat gripa kaineaska... KEMATZI HINGERII!!!!!

Modificat de Zanitza (acum 20 ani)


pus acum 20 ani
   
Fly
sa te vad c potzi..

Din: Arad
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 42
whatever guys....pt mine "telenoveaua" e ca si maneaua....so...useless...

_______________________________________
femeile adevarate sunt cele dupa care intorci capul abia a2a oara

pus acum 20 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la